KURUMSAL /Fabrikamız

Vizyon;
Kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin
ve çalışlarının yaşam kalitesini arttırmaktır.
Aquanil duşakabin, banyo ve mutfak mobilyaları sektöründe Türkiye'nin en seçkin firmalarından biri olmayı hedef olarak belir- lemiştir.
Firmamız, yılların verdiği tecrübe ile size en kaliteli hizmeti sunmayı, geniş ürün gamı ile isteklerinize karşılık vermeyi ve tüm bunları elit bir hizmet farkı anlayışı ile gerçek- leştirmeyi amaç edinmiştir.
Ürünlerimizin tamamı kendi tesislerimizde ve Türkiye'de üretilmektedir.
Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti kendi markasıyla sunmayı hedeeyen Aquanil bu hedeere eğitimli, yetenekli ve yetkin insanlarla ulaşacağının bilincindedir.
Aquanil'in ana ilkesi müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak adına kaliteden taviz vermeden daha az maliyetli ve kullanışlı ürünler sunmak, bu ilke doğrultusunda hareket etmek firmamızın vazgeçilmez prensibidir.
Aquanil, ürünlerinde kalite işçiliği, montaj ve satış sonrası hizmeti garanti etmektedir.

KURUMSAL / Fabrikamız

Hakkımızda

Vizyon; Kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışlarının yaşam kalitesini arttırmaktır. Aquanil duşakabin, banyo ve mutfak mobilyaları sektö...

Üretim Ağımız

Ürünlerimizin tamamı kendi tesislerimizde ve Türkiye'de üretilmektedir. Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti kendi markasıyla sunmayı hedefleyen Aquanil

Aradığınız Ürünlere Kolayca Ulaşmak İçin, Teklif İsteyiniz.

BİZE ULAŞIN

ŞİRKET ADRESİ

  • Akçapınar Mahallesi, Ağaç İşleri İhtisas O.S.B

  • 5.Cd No:22, 16400 İnegöl/BURSA

  • Tel: +90 (224) 331 51 90 / +90 (224) 331 51 91

  • Mail: info@aquanil.com.tr

TAKİP